خدمات وام ایرانیان

من پژمان کجوری داری مدرک لیسانیس و فوق لیسانس اقتصاد از دانشگاه های آلمان و دارای مدرک کارشناسی مشاوره وام و مشاوره بیمه از IHK را دارم. بیش از 10 سال در بانک ها و موسسات معتبر همچون Deutsche Bank، Postbank، Wüstenrot Bausparkasse و Allianz Lebensversicherung کار کردم. هموطنان و هم زبانان افغان بودم و با کمک در خرید خانه به هموطنان و هم زبانان افغان تواسته ام بسیاری از آنها را صاجب خانه کنم. با تسلط و آگاهی از قوانین وام در آلمان و دارا بودن ارتباطات محکم در بانک ها و موسسات مالی آلمان و اطلاعات کافی و جامع پیرامون مسایل مالی و پولی اماده کمک رسانی و ارائه راهنمایی به همه عزیزان هستم تا سطح آگاهی فارسی زبانان در جهت ترویج فرهنگ وام و خرید خانه افزایش یابد.

وام شخصی و اتومبیل

به وام هایی که توسط موسسات اعتباری به اشخاص برای خرید کالای مصرفی اعطا می شود، وام شخصی یا وام اقساطی گفته می شود.

پس انداز مسکن

پس انداز مسکن

ترکیبی از پس انداز ماهیانه شما و وام پس انداز ساختمان با نرخ بهره ثابت است که شامل کمک های دولتی نیز می شود. ب

وام تعمیرات و نوسازی

وام تعمیرات و نوسازی

وام های نوسازی برای تامین مالی نوسازی و تعمیرات خانه استفاده می شود که به حفظ یا افزایش ارزش ملک شما کمک می کند.

وام خرید مسکن

مقایسه شرایط بیش از 400 بانک برای تامین وام برای خرید املاک و مستغلات

گام اول: درخواست وام خود را ثبت کنید

آیا می خواهید بخرید، بسازید یا نوسازی کنید و نیاز به تامین وام مسکن دارید؟ درخواست وام خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. مشاوره انجام دهید برای یافتن وام مسکن بهینه شما، نه تنها وضعیت مالی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم، بلکه خواسته ها و اهداف شما را نیز مورد بحث قرار می دهیم. در مکالمه شخصی در مورد همه گزینه ها مطلع می شوید و از نظر حرفه ای در تصمیم گیری شما را راهنمایی می‌کنیم.

گام دوم: دریافت پیشنهاد وام مسکن

این نه تنها شامل تمام اطلاعات در مورد مبلغ وام، نرخ بهره، شرایط و مدت است، بلکه به شما یک نمای کلی 100٪ شفاف از اقساط ماهانه و هزینه های مربوطه می دهد.

گام سوم: قرارداد را نهایی کنید

در صورت رضایت از پیشنهاد وام مسکن خود، کارشناسان شما را در تنظیم قرارداد راهنمایی خواهند کرد. تمام بندها و شرایط به دقت برای شما توضیح داده خواهد شد تا در نهایت بدانید دقیقاً به چه چیزی وارد می شوید.

گام چهارم: بپذیرید، پرداخت کنید و بخرید

بالاخره رویای خانه دلخواه خود را به حقیقت تبدیل کنید! مشاورهای مالی ما در تمام مراحل خرید شما را همراهی می کنند و حتی پس از خرید خانه نیز به عنوان راهنمای قابل اعتماد در کنار شما خواهند بود تا همه چیز به خوبی پیش برود.