تمدید وام مسکن

تمدید وام مسکن

(Anschlussfinanzierung und Forwarddarlehen)

برای درخواست و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

اینگونه است که شما برای تامین مالی بعدی خودبرنامه ریزی می کنید!

اگر نرخ بهره ثابت ، اولین وام شما منقضی شود، برای باقی مانده بدهی به وام بعدی نیاز خواهید داشت. سه ماه قبل از انقضای نرخ سود ثابت، بانک شما پیشنهادی را برای تمدید وام شما ارائه می کند. دریافت پیشنهادات از سایر ارائه دهندگان تقریباً همیشه ارزشمند است.

مقایسه باعث صرفه جویی درهزینه می شود! این وظیفه ما است که همیشه بهترین شرایط را برای شما از لحاظ مدت زمان بازپرداخت وام و کمترین بهره بانکی پیدا کرده و به شما پیشنهاد بدهیم.

با وام آتی Forwarddarlehen ، می توانید تا 60 ماه قبل از پایان دوره تثبیت نرخ بهره را برای آینده تضمین کنید.

گام اول: درخواست وام خود را ثبت کنید

آیا می خواهید بخرید، بسازید یا نوسازی کنید و نیاز به تامین وام مسکن دارید؟ درخواست وام خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. مشاوره انجام دهید برای یافتن وام مسکن بهینه شما، نه تنها وضعیت مالی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم، بلکه خواسته ها و اهداف شما را نیز مورد بحث قرار می دهیم. در مکالمه شخصی در مورد همه گزینه ها مطلع می شوید و از نظر حرفه ای در تصمیم گیری شما را راهنمایی می‌کنیم.

گام دوم: دریافت پیشنهاد وام مسکن

این نه تنها شامل تمام اطلاعات در مورد مبلغ وام، نرخ بهره، شرایط و مدت است، بلکه به شما یک نمای کلی 100٪ شفاف از اقساط ماهانه و هزینه های مربوطه می دهد.

گام سوم: قرارداد را نهایی کنید

در صورت رضایت از پیشنهاد وام مسکن خود، کارشناسان شما را در تنظیم قرارداد راهنمایی خواهند کرد. تمام بندها و شرایط به دقت برای شما توضیح داده خواهد شد تا در نهایت بدانید دقیقاً به چه چیزی وارد می شوید.

گام چهارم: بپذیرید، پرداخت کنید و بخرید

بالاخره رویای خانه دلخواه خود را به حقیقت تبدیل کنید! مشاورهای مالی ما در تمام مراحل خرید شما را همراهی می کنند و حتی پس از خرید خانه نیز به عنوان راهنمای قابل اعتماد در کنار شما خواهند بود تا همه چیز به خوبی پیش برود.