وام شخصی و اتومبیل

(Privat- und Autokredite)

به وام هایی که توسط موسسات اعتباری به اشخاص برای خرید کالای مصرفی اعطا می شود، وام شخصی یا وام اقساطی گفته می شود.

برای درخواست و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

به وام هایی که توسط موسسات اعتباری به اشخاص برای خرید کالای مصرفی اعطا می شود، وام شخصی یا وام اقساطی گفته می شود زیرا در این نوع اعتبارات اقساط بصورت ثابت ماهانه بازپرداخت می شود.

این وام ها معمولاً وام های کوتاه مدت یا بلند مدت هستند، برخلاف وام مسکن، وام شخصی برای منظور خاصی در نظر گرفته نشده است, این بدان معناست که شما می توانید از پول وام هر طور که میخواهید استفاد ه کنید. مثلاً برای خرید خودرو یا بازسازی منزل یا خرید وسایل مورد نیاز.

گام اول: درخواست وام خود را ثبت کنید

آیا می خواهید بخرید، بسازید یا نوسازی کنید و نیاز به تامین وام مسکن دارید؟ درخواست وام خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. مشاوره انجام دهید برای یافتن وام مسکن بهینه شما، نه تنها وضعیت مالی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم، بلکه خواسته ها و اهداف شما را نیز مورد بحث قرار می دهیم. در مکالمه شخصی در مورد همه گزینه ها مطلع می شوید و از نظر حرفه ای در تصمیم گیری شما را راهنمایی می‌کنیم.

گام دوم: دریافت پیشنهاد وام مسکن

این نه تنها شامل تمام اطلاعات در مورد مبلغ وام، نرخ بهره، شرایط و مدت است، بلکه به شما یک نمای کلی 100٪ شفاف از اقساط ماهانه و هزینه های مربوطه می دهد.

گام سوم: قرارداد را نهایی کنید

در صورت رضایت از پیشنهاد وام مسکن خود، کارشناسان شما را در تنظیم قرارداد راهنمایی خواهند کرد. تمام بندها و شرایط به دقت برای شما توضیح داده خواهد شد تا در نهایت بدانید دقیقاً به چه چیزی وارد می شوید.

گام چهارم: بپذیرید، پرداخت کنید و بخرید

بالاخره رویای خانه دلخواه خود را به حقیقت تبدیل کنید! مشاورهای مالی ما در تمام مراحل خرید شما را همراهی می کنند و حتی پس از خرید خانه نیز به عنوان راهنمای قابل اعتماد در کنار شما خواهند بود تا همه چیز به خوبی پیش برود.