پس انداز مسکن

پس انداز مسکن

(Bausparen )

ترکیبی از پس انداز ماهیانه شما و وام پس انداز ساختمان با نرخ بهره ثابت است که شامل کمک های دولتی نیز می شود. ب

برای درخواست و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

ترکیبی از پس انداز ماهیانه شما و وام پس انداز ساختمان با نرخ بهره ثابت است که شامل کمک های دولتی نیز می شود. بدین صورت که شما ماهیانه یک مبلغ ثابت را به عنوان پس انداز برای خرید آتی خانه خود پرداخت میکنید و دولت نیز مبلغی را به صورت سالیانه با توجه به میزان پرداختی شما در این سال به حساب پس انداز مسکن شما واریز میکند.

  •  اگر شما علاقه مند به خرید خانه در آینده هستید می توانید شرایط وام بسیار ارزان امروز را برای آینده از طریق قرارداد پس انداز مسکن تضمین کنید و نیز از کمک های دولتی در این زمینه برخوردار شوید.
  • اگر هم که شما صاحب خانه هستید، می توانید برای تعمیرات آتی منزل خود از صندوق های پس انداز مسکن استفاده کنید و از وام های ارزان و تسهیلات دولتی بهره مند شوید.

پس انداز مسکن برای صاحبان ملک هم که می خواهند وام خود را به سرعت بازپرداخت کنند و از مزایای بازپرداخت  ویژه رایگان بهره مند شوند بسیار حائز اهمیت است.

گام اول: درخواست وام خود را ثبت کنید

آیا می خواهید بخرید، بسازید یا نوسازی کنید و نیاز به تامین وام مسکن دارید؟ درخواست وام خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. مشاوره انجام دهید برای یافتن وام مسکن بهینه شما، نه تنها وضعیت مالی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم، بلکه خواسته ها و اهداف شما را نیز مورد بحث قرار می دهیم. در مکالمه شخصی در مورد همه گزینه ها مطلع می شوید و از نظر حرفه ای در تصمیم گیری شما را راهنمایی می‌کنیم.

گام دوم: دریافت پیشنهاد وام مسکن

این نه تنها شامل تمام اطلاعات در مورد مبلغ وام، نرخ بهره، شرایط و مدت است، بلکه به شما یک نمای کلی 100٪ شفاف از اقساط ماهانه و هزینه های مربوطه می دهد.

گام سوم: قرارداد را نهایی کنید

در صورت رضایت از پیشنهاد وام مسکن خود، کارشناسان شما را در تنظیم قرارداد راهنمایی خواهند کرد. تمام بندها و شرایط به دقت برای شما توضیح داده خواهد شد تا در نهایت بدانید دقیقاً به چه چیزی وارد می شوید.

گام چهارم: بپذیرید، پرداخت کنید و بخرید

بالاخره رویای خانه دلخواه خود را به حقیقت تبدیل کنید! مشاورهای مالی ما در تمام مراحل خرید شما را همراهی می کنند و حتی پس از خرید خانه نیز به عنوان راهنمای قابل اعتماد در کنار شما خواهند بود تا همه چیز به خوبی پیش برود.