وام تعمیرات و نوسازی

وام تعمیرات و نوسازی

(Modernisierungsdarlehen)

وام های نوسازی برای تامین مالی نوسازی و تعمیرات خانه استفاده می شود که به حفظ یا افزایش ارزش ملک شما کمک می کند.

برای درخواست و دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید.

املاک خود را به آسانی، سریع و ارزان بازسازی و مدرن کنید!

شرایط برتر برای وام نوسازی خود را با vamiranian.com تضمین کنید.

وام های نوسازی برای تامین مالی نوسازی و تعمیرات خانه استفاده می شود که به حفظ یا افزایش ارزش ملک شما کمک می کند.

این وام با شرایط آسانتر و نرخ بهره پایینتر و بازپرداخت طولانی مدت گزینه مناسبی برای صاحبان خانه است تا با اقساط کم خانه خود را به دلخواه خود زیبا و مدرن کنند.

اگر صاحب خانه شخصی خود هستید، شما قادر خواهید بود تا مبلغ ۵۰.۰۰۰ € بدون وارد کردن Grundschuld در سند و بالاتر از آن را با وارد کردن Grundschuld را به عنوان وام دریافت کنید.

صاحبان خانه هایی که نیاز به وام نوسازی دارند می توانند یکی از اقساط کوتاه مدت و یا بلند مدت را انتخاب کنند.

KfW وام های نوسازی و کمک های بلاعوض را از جمله برای نصب انرژی های بهینه و خرید سیستم هایی با انرژی های تجدید پذیر ارائه می دهند.

گام اول: درخواست وام خود را ثبت کنید

آیا می خواهید بخرید، بسازید یا نوسازی کنید و نیاز به تامین وام مسکن دارید؟ درخواست وام خود را به صورت آنلاین و در کمترین زمان ممکن انجام دهید. مشاوره انجام دهید برای یافتن وام مسکن بهینه شما، نه تنها وضعیت مالی شما را تجزیه و تحلیل می کنیم، بلکه خواسته ها و اهداف شما را نیز مورد بحث قرار می دهیم. در مکالمه شخصی در مورد همه گزینه ها مطلع می شوید و از نظر حرفه ای در تصمیم گیری شما را راهنمایی می‌کنیم.

گام دوم: دریافت پیشنهاد وام مسکن

این نه تنها شامل تمام اطلاعات در مورد مبلغ وام، نرخ بهره، شرایط و مدت است، بلکه به شما یک نمای کلی 100٪ شفاف از اقساط ماهانه و هزینه های مربوطه می دهد.

گام سوم: قرارداد را نهایی کنید

در صورت رضایت از پیشنهاد وام مسکن خود، کارشناسان شما را در تنظیم قرارداد راهنمایی خواهند کرد. تمام بندها و شرایط به دقت برای شما توضیح داده خواهد شد تا در نهایت بدانید دقیقاً به چه چیزی وارد می شوید.

گام چهارم: بپذیرید، پرداخت کنید و بخرید

بالاخره رویای خانه دلخواه خود را به حقیقت تبدیل کنید! مشاورهای مالی ما در تمام مراحل خرید شما را همراهی می کنند و حتی پس از خرید خانه نیز به عنوان راهنمای قابل اعتماد در کنار شما خواهند بود تا همه چیز به خوبی پیش برود.